این رویداد خاتمه یافته است و اطلاعات موجود در این سایت صرفا جنبه آرشیو دارد
دانلود فایل های مورد نیاز


 
• ...
  عضویت در تلگرام مرکز مطالعات و تحقیقات اسلامی سروش حکمت مرتضوی
اعطای گواهی بین المللی از DNW اتریش
به منظور ارج نهادن به اعتماد پژوهشگران و شرکت کنندگان عزیز ، دبیرخانه همایش اقدام به تهیه و ارسال گواهینامه بین المللی DNW توسط نمایندگی انحصاری در ایران نموده است بمنظور انتخاب به خدمات کنترل پنل خود مراجعه بفرمائید.
1394/07/07 ادامه مطلب


نمایه سازی مقالات همایش در سایت سیویلیکاCIVILICA(مرجع دانش)
به اطلاع کلیه کاربران سایت میرساند که طبق هماهنگی ها و رایزنی های به عمل آمده با CIVILICA (مرجع دانش )نمایه سازی مقالات پذیرش شده این همایش در سایت مذکور انجام می پذیرد.
1394/06/10 ادامه مطلب


صدور گواهی زود هنگام مقالات
به اطلاع کلیه شرکت کنندگان محترمی که قصد دریافت گواهی مقالات خود قبل از برگزاری همایش را دارا هستند باید عنوان کرد که این امکان پس از واریز هزینه های مربوطه وجود دارد.لطفا پس از واریز با دبیرخانه تماس گرفته و درخواست گواهی زود هنگام نمایید.
1394/06/09 ادامه مطلب


دعوت به همکاری در کمیته علمی و داوری همایش
به اطلاع میرساند بر اساس تصمیم شورای سیاست گذاری همایش نسبت به ایجاد دبیرخانه دائمی و برگزاری این رویداد علمی به صورت سالانه، از تمامی اساتید، دانشجویان و پژوهشگرانی که مقطع دکتری خود را به پایان رسانیده و یا دانشجوی این مقطع میباشند و تمایل به همکاری در بخش اعضای هیئت علمی و داوران همایش را دارند خواهشمندیم به منوی عمودی سایت ،سامانه داوری مقالات مراجعه نموده و ثبت نام نمایند.لطفا در آپلود فایل رزومه و دیگر مشخصات دقت لازم را نمایید تا مشخصات شما عزیزان به درستی ثبت گردد. (لازم به توضیح است تمامی گواهی های مربوطه پس از اتمام همایش ارسال خواهند گردید.)
1394/06/09 ادامه مطلب


 مراحل : ثبت نام/ارسال مقاله/واریز هزینه ها
عزیزانی که قصد شرکت در این همایش را دارند می توانند به 1- آیکن ثبت نام (سمت راست صفحه اصلی)مراجعه مراحل ثبت نام را انجام داده 2-با ایمیل و پسورد خود در قسمت ورود به سیستم وارد کنترل پنل خود شده 3-از قسمت ارسال مقاله جدید چکیده مقاله را جانمایی 4-واز قسمت وضعیت مقالات اصل مقاله WORD,PDF را جانمایی نمایند 5-و در صورت پذیرش نهایی هزینه های خود را واریز نمایند. نکات ضروری: - برای مشاهده نتیجه داوری مقاله خود به آیکن وضعیت مقالات مراجعه نمایید. -برای واریز هزینه ها ابتدا وارد آیکن خدمات شده و آنها را انتخاب نموده سپس به آیکن پرداخت آنلاین رفته و پرداخت خود را انجام دهید. -فایل های راهنمای نگارش چکیده و اصل مقاله را میتوانید از صفحه اصلی سایت دریافت نمایید(دقت شود که مقاله ارسالی حتما فرمت همایش را دارا باشد).
1394/06/08 ادامه مطلب


 ارسال بسته های پستی شرکت کنندگان
بسته های پستی شرکت کنندگان شامل کتاب الکترونیک مجموعه مقالات پذیرش شده و گواهینامه های اعطایی 10 روز پس از برگزاری از طریق پست به آدرسی که هر فرد در کنترل پنل خود ثبت نموده ارسال خواهندشد.
1394/06/04 ادامه مطلب


آغاز ثبت نام و دریافت مقالات همایش
به اطلاع کلیه پژوهشگران،دانشجویان و شرکت کنندگان همایش ملی مطالعات و تحقیقات نوین علوم تربیتی و فرهنگی ایران رسانده می شود که سایت همایش آمادگی دریافت و داوری مقالات شما فرهیختگان گرامی را دارا می باشد.
1393/11/11 ادامه مطلبچهارشنبه 05 آبان ماه 1395

تمدید شد
مهلت ارسال مقالات :18مرداد 95

مهلت ارسال هزینه ها :18 مرداد 95

تاریخ برگزاری همایش :21مرداد95

تا همایش ...

0-1
برگزار کنندگان
کمیته علمی از
حامیان